יום שני , מרץ 20 2017
Home / חדשות / מעומק הים של אילת למרומי שמים
טייס סגן ב

מעומק הים של אילת למרומי שמים

סגן ב' האילתי סיים לפני כשבוע קורס טיס, שלוש שנים אחרי אחיו. ילד של ים, צולל וגולש, התכוון להמשיך למעמקי הים בשייטת, הגיע לאוויר, והוא גאה ומאושר מאיך שהתגלגלו הדברים. מאת: איה פלשקס

בעצם הוא תמיד רצה להיות בשייטת. מאז שהוא זוכר את עצמו הים של אילת היה במרכז חייו. ביום חמישי שעבר קיבל סגן ב. כנפיי טייס.
"להיות בשייטת זה היה מה שתמיד רציתי, הייתי בטוח שעל זה אני הולך בצבא. אחי הגדול תמיד רצה להיות טייס ואכן הלך לקורס טיס והיה לטייס, כך נחשפתי לזה". אומר סגן ב' וממשיך "עשיתי כל מה שאני יכול ללכת לשייטת, אבל בעקבות אחי  הגעתי לגיבוש טייס ומשם הכל זרם".

צלילה וגלישה – פחות הלימודיםdiver

בגן היה בקיבוץ אילות, כשהחל את חוק לימודיו הלך לבית ספר 'אלמוג' אך אחרי כשנה עבר לבית ספר 'מעלה שחרות', בית הספר האיזורי של חבל אילות, הסמוך ליוטבתה.  שם למד יסודי והמשיך גם לתיכון. אחרי כמה שנים, עת מסיים קורס טיס "רוב החבר'ה בקורס מרחיבים בתיכון במקצועות המתמתיקה, פיסיקה, מחשבים, מקצועות שאחר כך נדרשים בקורס טיס. לי היה בסיס קצת פחות טוב בנושאים האלה, לא הרחבתי כמו חבר'ה אחרים". אבל זה לא בדיוק הרשים אותו, לא ריפה את ידיו "היה לי אמנם קצת יותר קשה, הייתי צריך בקורס ללמוד יותר, להשקיע, אבל צימצמתי מהר את הפער".
בשיחה עם אמו היא מספרת "עד כיתה י' הוא היה מאוד שובב. אבל תמיד היה לו ראש על הכתפיים גם בגיל מאוד צעיר זה בלט" אותה לא הפתיע כשעשה מהפך בכיתה י"א והתחיל להשקיע בלימודים.
כשהיה ביסודי ותחילת התיכון הלימודים לא ממש עניינו אותו. הוא מודה שעשה את המינימום הנדרש. מה שעניין אותו זה הים – מעל פני המים ומתחתם. ברגע שהגיע לגיל למד לצלול וכמובן התקדם בדרגות. זה היה טבעי בשבילו, כמו להרבה ילדים וילדות אילתים. בטבעי היה גם גלישה "הייתי הרבה שנים במועדון השייט. גלשתי המון, לכיף, בכל הזדמנות יצאתי לים. אבל אחרי תקופה קצרה הלכתי לכיוון התחרותי. המון אימונים, תחרויות בארץ, ובמהרה יצא גם לתחרויות בחו"ל. "להורים לא הייתה בעייה עם זה. הם ראו כמה חשוב לי ואיפשרו לי לסוע לתחרויות למרות שזה גרר העדרויות מהלימודים. אחר כך השלמתי". ואמא שלו אומרת, בפשטות, על כל המכלול שהוא בנה, ב': "הוא תמיד היה ילד מדהים. הוא מאוד אחראי, מאוד איכפתי. הוא מתרכז בכל מה שהוא עושה, ומאוד טוב בדברים שעושה". ואכן מאותו מקום, בתיכון הרחיב בלימודי ביולוגיה ימית וספורט. "עניין אותי כל מה שקורה מתחת למים, אלמוגים, דגים, קורים שם דברים. אהבתי ביולוגיה אז כמובן שבחרתי בימית. וספורט – כמובן, בשנים ההן עסקתי המון בספורט, ובלימודים למדנו הרבה פיזיולוגיה, אנטומיה וכו'. שני הדברים התחברו עם החיים שלי, הים, הצלילה, הגלישה".

טיס כובעים באויר
לימודים, גיבושים וקורס

"השקעתי המון בגלישה וזה לא הלך כל כך טוב עם לימודים" אומר סגן ב' "החלטתי שאני רוצה ללכת לכיוון של עשייה משמעותית בצבא. הגעתי להחלטה, הפסקתי עם הגלישה והתחרויות, הקדשתי יותר ללימודים ולאימוניי כושר".
ואכן, כפי שאמו אמרה, ברגע שהחליט לקח את זה במלוא הרצינות.
בזמן של צו ראשון עוד היה בעניין של השייטת. זה היה הכי טבעי בשביל ב', הילד האילתי שאת רוב חייו בילה ליד הים. אבל אחיו הבכור, נקרא לו סרן א', כבר היה בקורס טיס. אמם מספרת שבאופי הם שונים "א' היה תמיד יותר רציני, השקיע בלימודים, לא שובב". ב' מספר על אחיו שלמרות שגם הוא היה ילד של ים, צלל ואהב את חופי אילת ומי המפרץ, הרי שמאז ומתמיד רצה להיות טייס. הוא הגשים את החלום וכשהייה מגיע בשבתות ובחופשות הביתה היה מספר לאחיו הקטן על הקורס, החברים, ההוואי.
ב' אפילו לא זוכר מה קיבל במנילה. לא ממש היה לו חשוב. "היה ברור לי שאני הולך לשייטת או לאחת הסיירות "ההורים אמרו לי: לך להכל, לכל מיון שמציעים לך, לכל גיבוש, כך תוכל לבחור" הוא שמע לעצתם: "עשיתי מיונים וקיבלתי כרטיס כניסה לגיבוש. הגיבוש לקורס טיס היה לפני הגיבוש לטייסת כך שהלכתי לגיבוש טייס. עברתי אותו ופשוט המשכתי הלאה. בראש ידעתי כל הזמן שאם אפול מקורס טיס אוכל לנסות את השייטת". את הקורס התחילו מעט יותר מ-300 פרחי טיס, את קורס 170 סיימו לפני כשבוע – 38. "זה ידוע שזה פחות או יותר היחס הרגיל, כ-10% מאלה שהתחילו – מסיימים״.
הוא ממשיך ומספר על הדרך "היה הגיבוש, עברתי שלב ונכנסתי לקורס. לא חשבתי ולא נלחצתי מהקטע שאפשר לעוף מהקורס. פשוט בכל שלב רציתי להגיע לשלב הבא" הוא מסביר שקורס טיס בנוי בעצם מ-ששה חלקים שבעצם בכל אחד 6 חודשים. "כל פעם חשבתי על איך לעבור את ששת החודשים הבאים בצורה הכי טובה. את התואר האקדמי בקורס בחר לעשות בפוליטיקה ומימשל, יותר מהעניין ב"איך נקבעים וקורים דברים בארץ". לא, הוא ממש לא חושב על פוליטיקה בעתיד. הוא בכלל לא חושב על אחרי הצבא. כל כולו עכשיו בצבא, חיל האוויר, שירות המדינה, וכמובן, הטיס. הנער ב' שכל כולו היה בכיוון הים הוא כיום הטייס סגן ב' שהתאהב בטיס, בשמים, כל כולו ועצם מהותו.

טיס מסדר 7
בקורס, סיומו וטיפה אחרי

סגן ב' התחיל את קורס הטיס בדיוק כשאחיו, כיום אחרי 3 שנים כבר סרן, סיים את הקורס שלו. במשך 6 שנים רצופות הייתה נוכחות למשפחה שלהם בקורס טיס.
אחרי השלב הבסיסי שבסיומו מקבלים פרחי הטיס סיכת צוות אוויר (המקבילה לסיכת מ"מ), ומעתה יקראו צוערים. הם עוברים לשלב "ראשוני". בשלב זה בנוסף לרכישת מיומנוייות בסיסיות של טיס הרי שגם מחלקים אותם למגמות: מגמת קרב זו המגמה שאליה ממיינים ראשונים. לשלב זה מגיעים כ- 150 צוערים" מסביר סגן ב' "אחרי זה ממינים למסוקים, תובלה, ולבסוף נווטים".
כשהוא נשאל איזה שלב הכי אהב בקורס הוא עונה בביטחה "השלב האחרון, ה"מתקדם"." הוא מסביר מעט. "יש שני שלבים מתוך ה-6 שבהם טסים. השלבים האחרים הם על הקרקע, ויש שנה שלמה שהיא רק לימודים אקדמאים. בשלב הראשון בו טסים בעצם ממיינים אותנו, ואנחנו רוכשים מיומנויות בסיסיות בטיסה. השלב השני בו טסים הוא השלב האחרון בקורס" כאן כבר ניכרת נימת התרגשות בקולו של סגן ב' שסיים את קורס הטיס במגמת קרב. "בשלב זה, במגמת קרב, עושים המון טיסות סולו, בלי מדריך, קרבות אוויר: פשוט זורקים אותך למים העמוקים – זה כיף וריגוש. אתה עומד על המסלול בין כל המטוסים הגדולים, מרגיש שאתה מתחיל להיות חלק מכל הארגון החשוב הזה: זה כיף חיים". ובצחוק קל הוא אומר "וזה ממש כיף ביום שישי כשיוצאים הביתה. בבוקר אתה עוד עושה טיסה, מגיע עד איזור אילת, ומסתובב וטס חזרה לבסיס; "לסגור" את הטיסה, לתחקיר, ו… לעלות על אוטובוס של אגד, 3 שעות נסיעה בחזרה הביתה לאילת".

טיס חשיפה מסדר 1

כבר לפני מסדר הכנפיים סגן ב' יודע שהוא נשאר בטייסת 102."קודם כל יש אימון מבצעי, ואימון מתקדם. במשך כשנה ממשיכים לצבור הכשרות, כשירויות  ומיומנויות. אחרי שנה אנחנו מתפזרים לטייסות השונות". בתקופה הזו גם יקבל את הציוות למטוס מסויים, על מטוס זה יתאמן ויתמחה במשך כל השנה הזו, ועליו יטוס גם בהמשך "אני אהיה מרוצה מכל מטוס שאקבל, הכל טוב, אבל 15F נראה מגניב".
אחרי 3 שנים מגיע השבוע האחרון, אחרי הלימודים, האימונים, אחרי הוועדה האחרונה. מי שהגיע לשבוע זה כבר בטוח שיקבל את הכנפיים הנכספות.
"השבוע הזה זו חגיגה, מאוד שמח. היה לנו טיול בוגרים, של כל הקורס באיזור להבים, עם קרבות פיינטבול. עושים המון שמח, מסיבות, מוסיקה, כיף".
ארגנו לנו ערבי שיחות עם בכירים בחיל האוויר על כל נושא שיכול לעלות על הדעת, על חיל האוויר, על היום-יום בשירות, על כל נושא הכניסה לקבע". עם קבלת הכנפים בוגרי הקורס נכנסים לקבע ל-7 שנים לפחות. רבים מהם יחתמו לעוד ועוד שנים.
"חוץ מזה עושים הרבה ת"ס ותס"ח (תרגילי סדר)" הוא ממשיך ומספר "כל השבוע שעבר החבר'ה מהשלבים היותר מוקדמים בקורס (צוערי הקורסים שאחריהם) עובדים על אימוניי ת"ס בצורות שונות, כמו שמקובל בטקסים".
וסגן ב' ניגש להכין את המדים. בכל ההתרגשות הוא וחבריו שומרים על היצוגיות "כמו שצריך". מעמלנים, מגהצים, בטקסים הם יראו במייטבם.
ואם חשבתם שאחרי מסדר כנפיים הם נוסעים עם ההורים הביתה – לא כך הוא "אחרי מסדר כנפיים יש ערב עם מח"א (מפקד חיל האוויר). למחרת – כל מיני ענייני אדמניסטרציה כמו קבלת כרטיס צוות אוויר" סגן ב' מספר וממשיך "יש לנו שבוע חופש, רגילה. דווקא הפעם אני לא חוזר הביתה לאילת, אני נשאר במרכז. יש מסיבה של הקורס, ואחרי כולנו נוסעים יחד, כל הקורס, קצת לחו"ל. ואז חזרה לתפקיד". חזרה להתחיל את חייו כטייס מין המניין.
הטייס סגן ב' סיים לפני כשבוע את הקורס. הוא בן 21, רווק, ו-3 שנים לא היה לו בעצם זמן לכלום, שום חיים פרטיים בעצם. כל חייו הוקדשו לקורס כי כל דבר הוא עושה הכי טוב, ומשקיע את כל כולו.
בסופ"ים הקצרים של הקורס היה מגיע תמיד הביתה, לאילת "אין על אילת" הוא חוזר ומדגיש שוב ושוב, וזו מהותו של אותו ילד שובב אילתי שהיה לטייס קרב "להמשיך ללכת לים, לשמור על המדינה ועל החופים שלנו. כמה שאני נוסע  אני תמיד חוזר הבייתה, לאילת". ואם הטייסים הגאה אומרת "הוא תמיד בא הבייתה לאילת. כמה שהוא טס, הדבר הראשון שהוא עושה כשמגיע הביתה זה לרדת לים".

טיס כובעים2
כובעים באוויר

אנו משוחחים כמה שעות לפני חשיפת הדרגות, טקס שלבד מנאומי הנכבדים כמין חזרה גנרלית לטקס קבלת הכנפיים געבור יומיים, משאת נפשו של כל חניך קורס טיס "עד לפני כשנה לא חשבתי על סוף הקורס בכלל, לא חשבתי עדיין על הכנפיים כל ששה חודשים לקחתי את האתגר מחדש, עשיתי אותו הכי טוב כדי להמשיך הלאה לשלב הבא". והנה, יומיים אחרי שיחתנו, בבסיס חצרים של חיל האוויר, במעמד נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, ראש המטה הכללי, רב-אלוף גדי איזנקוט ומפקד חיל האוויר, אלוף אמיר אשל, קיבל סגן ב' יחד עם 38 חבריו מקורס טיס 170, את הכנפיים הנכספות. 38 כובעים עפו באוויר מרוב שמחה.

טייס כל הקורס

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

הגולש נשכח במים

יולי 8, 2015יולי 8, 2015
unnamed (1)משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה של אירוע בו נשכח קטין בן 11 בים במהלך פעילות שייט במסגרת קייטנה בה משתתף. מחקירה ראשונית עולה כי הקטין שהה עם גלשן רוח וככל הנראה נסחף עמו עד שנתקע עם הגלשן רוח בין עמודי מבנה במרחק עשרות מטרים מקו החוף. אזרח שהבחין בגולש הצעיר שבמצוקה סייע לו והזעיק את שוטרי שיטור ימי מרחב אילת, ואלו השיבו את הקטין אל נקודת ריכוז חניכי הקייטנה. שם אותר מדריכו של החניך הצעיר וזה עוכב לחקירה במשטרה ובתום חקירה ראשונית שוחרר בתנאים מגבילים. חקירת האירוע נמשכת.

הודעת דובר צה"ל

יולי 7, 2015יולי 7, 2015
מצפה תת ימימחר (ד) כ״א תמוז תששעה, 8 ביולי בין השעות 19:00-24:00, יתקיים תרגיל עוצבת ״אדום״ באזור המצפה התת-ימי באילת. במהלך התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הבטחון באזור. דובר צה״ל מדגיש כי התרגיל תוכנן מראש כחלק מהרף האימונים השנתי ונועד לשמירה על כשירות וכוננות הכוחות.

אילת: רק בגלל הרוח

יולי 3, 2015יולי 3, 2015
גלשן רוחכוחות גדולים של משטרת מרחב אילת עורכים סריקות במפרץ אילת אחר גולש קייט. לפני כמחצית השעה אותר במים מצנח קייט מאות מטרים מקו החוף. שוטרי יחידת השיטור הימי וכוחות נוספים עורכים כעת סריקות בניסיון לאתר את בעליו. מפקד יחידת שיטור ימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, ציין כי "לעת עתה אנו מתייחסים לאירוע כאדם נעדר במים, כל עוד אין בידינו מידע אחר". בהמשך לידיעה נמסר ממשטרת אילת כי: בתום שעות בהן סרקו כוחות רבים של משטרת מרחב אילת וכוחות נוספים אחר גולש הקייט, אותר זה במלון בו מתארח כשהוא בריא ושלם. לדבריו, עקב שינוי במצב הרוח (משטר רוחות) הותיר את המצנח במים ויצא לחוף ובהמשך חזר לחדרו במלון.

רוכב אופנוע-ים נפצע בתאונה במפרץ אילת

יולי 2, 2015יולי 2, 2015
צילום: חטיבת דובר המשטרה
לפני זמן קצר התקבל דיווח על רוכב אופנוע-ים שנפצע בתאונה במפרץ אילת. הרוכב, תושב המרכז כבן 70,  פונה לבית חולים "יוספטל" לקבלת טיפול רפואי.
שוטרי יחידת שיטור ימי במרחב אילת הגיעו למקום התאונה והחלו בחקירת המקרה.
מבדיקה ראשונית עולה כי על האופנוע רכבו שניים וככל הנראה בשל תקלה טכנית אבדו שליטה וסטו לעבר שובר הגלים בכניסה למרינה. הרוכב הצעיר הספיק לקפוץ מהאופנוע למים טרם התאונה ואילו הרוכב השני לא הספיק ונפצע בהתנגשות שארעה.

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך

יוני 27, 2015יוני 27, 2015

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך - יום שני הבא, 29.6 בשעה 13:00.

הזמנה

חצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים

יוני 25, 2015יוני 25, 2015
משטרת מרחב אילת עיכבה לפני זמן קצר לחקירה שני צעירים, 23 ו-31, לאחר שחצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים. בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח מחיל הים על שני הצעירים שחצו את הגבול לכיוון מצריים. בדיקה העלתה כי אלו נעצרו לחקירה על ידי כוחות הביטחון במצריים. בחלוף מספר שעות הועברו הצעירים חזרה לידי מפקד יחידת השיטור הימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, שהעבירם לחקירה במשטרה. מבדיקה ראשונית עימם ככל הנראה מדובר במעשה בתום לבIMG_4766

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת

יוני 23, 2015יוני 23, 2015
2 דגלים כחולים

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת - לאחר שהונף דגל כחול בחוף השחפים - זוכה אילת בשני דגלים נוספים במרינה ובחוף הנפרד - הנכם מוזמנים לטקס הנפת הדגלים - מחר (ד') בשעה 17:00 במרינה

ד"ר גולדברג עוזב את בי"ח

יוני 21, 2015יוני 21, 2015
avi goldbergנעמי יצחק הלוי, דוברת בי"ח יוספטל מאשרת כי בשבוע שעבר הגיעה הודעת המינוי ממרכז 'הכללית': ד"ר אבי גולדברג מנהל 'יוספטל', מונה על ידי אלי דפס, מנכ"ל הכללית, למנהל בית החולים כרמל בחיפה. ד"ר גולדברג יעזוב את תפקידו בעוד 3-4 חודשים, לקראת סוף הקיץ, לאחר למעלה מ-6 שנים בהן חולל מהפך הן בבית החולים והן ברפואה באילת ובאיזור. בד בבד מונה למנהל בית החולים 'יוספטל' ואיזור אילת של הכללית ד"ר אלדר ברקוביץ. גם הוא מומחה ברפואת משפחה, ומכיר מעט את אילת ובית החולים שכן בשנים האחרונות שימש כמה פעמים כמנהל-מחליף לד"ר גולדברג עת יצא לחופשות או נאלץ להעדר. כיום ד"ר ברקוביץ מגיע מההנהלה המרכזית לאחר שבתפקידו הקודם היה סגן מנהל בית החולים כרמל.

היסטוריה! הפועל אילת בגמר!!!

יוני 17, 2015יוני 17, 2015
9קבוצת הכדורסל של הפועל פתאל אילת עשתה היסטוריה, ניצחה את מכבי ת"א 76: 79 . אילת הצליחה בסדרת הגמר לעשות קאמבק מפיגור 0: 2 ניצחה את מכבי שלוש פעמים ברציפות (פעמיים בהיכל מנורה מבטחים) והעפילה לגמר על אליפות המדינה נגד הפועל ירושלים

ילד כבן 4 נפל מהקומה הראשונה במלון

יוני 15, 2015יוני 15, 2015
אמבולנס
הלילה התקבל דיווח במוקד המשטרה במחוז הדרומי על נפילת ילד כבן 4 מקומה ראשונה במלון בו התארח לעבר הלובי. שוטרי מרחב אילת הגיעו למקום והחלו בבירור נסיבות המקרה. הילד פונה במצב בינוני לבית החולים "יוספטל" באילת שם אובחן כי סובל מפגיעת ראש ובשל כך הועבר תוך זמן קצר לבית החולים "בלינסון". מבדיקה ראשונית עולה כי הילד הגיע עם משפחתו, תושבי מרכז הארץ, זמן קצר לפני כן לנופש בעיר. במהלך שהות המשפחה בחדרם יצא הילד והגיע אל קצה המסדרון. על פי החשד טיפס הילד על מעקה הקומה הצופה על אולם הכניסה למלון ומשם נפל. מאבטחת המלון שהבחינה בילד שנפל הגישה לו סיוע עד הגעת אמבולנס למקום. משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה.

נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית

יוני 15, 2015
Driving
נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית וכשרשיון נהיגתו פקע לפני 13 שנים !!
"מדובר בפצצה מתקתקת על הכביש" ציינו במשטרה לאחר שבפעילות זרוע מבצעית אגף התנועה אמש באילת נתפס בפעם הרביעית תושב העיר, יליד 51', נוהג בהיותו פסול לנהיגה. כמו כן, בבדיקה שערך השוטר, רס"ר ניר זרדז, נמצא כי רישיון נהיגתו של זה פקע בשנת 2002. הנהג הועבר לחקירת בוחני אגף התנועה ובסיומה נכלא ורכבו הושבת. הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט
בהמשך למעצרו אמש של תושב אילת על ידי שוטרי אגף התנועה בעת שנהג בפסילה זו הפעם הרביעית, לפנות הצהריים האריך בית המשפט באילת את מעצרו ביום נוסף לבקשת המשטרה. בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

מחר (ב'), 15.6.2015 תחרות שחייה בבריכה העירונית

יוני 14, 2015יוני 14, 2015
אילוסטרציההנכם מוזמנים מחר לתחרות השחייה, בשעה 9:30 בבריכה העירונית. טקס הסיום ייערך בסביבות השעה 12:00. כ-700 תלמידי כיתות ה' מעשרה בתי ספר יסודיים, יתחרו מחר (ב'), 15.6.2015 בתחרות שחייה במסגרת סיום פרויקט השחייה בבתי הספר המתקיים כבר למעלה מעשור. התחרות תתקיים בבריכה העירונית בשעה 9:30, בארבעה מקצים (בנות/בנים גב, בנות/בנים חופשי) ומשחה שליחים

ילדה בת 10 נפגעה מרכב ופונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל"

יוני 9, 2015יוני 9, 2015
ילדה בת 10 נפגעה מרכב בעת שחצתה כביש במעבר חצייה פונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל". בדיקה העלתה כי הנהגת נמצאת תחת השפעת אלכוהול.
בצהריים התקבל דיווח במוקד אגף התנועה דיווח על תאונת דרכים שהתרחשה ברחוב עין נטפים באילת. שוטרי זרוע מבצעית אילת הגיעו למקום ומחקירה ראשונית עולה כי הילדה שבה בהסעה מבית הספר וביקשה לחצות כביש בסמוך לתחנת ההסעה ליד ביתה. רכב פרטי נהוג על ידי תושבת אילת ילידת 49' פגע בילדה וגרם לה לחבלות. חשדם של השוטרים התעורר כי יתכן והנהגת תחת השפעת אלכוהול. הנהגת עוכבה לבדיקת רמת האלכוהול, ואכן תוצאותיה אמתו את החשד ונמצא כי רמת האלכוהול בגופה מעל המותר בחוק. הנהגת הועברה לחקירת בוחני אגף התנועה.

נעצר מנכ"ל מלון באילת בחשד לביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות

יוני 4, 2015יוני 4, 2015
Sexual Harassmentמנכ"ל מלון באילת נעצר אתמול בעקבות תלונה של אחת העובדות במלון בחשד שנהג לבצע מעשים מגונים ולהטריד מינית אותה ונשים אחרות. במהלך חקירתו הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר עצמו לחלק מהאירועים. היום (חמישי) הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט בעיר. המנכ"ל, שזהותו טרם הותרה לפרסום, נעצר בעקבות תלונה של אחת העובדות ולאחר חקירה נעצר. במהלך החקירה הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר את עצמו לחלק מהאירועים. הבוקר הובא המנכ״ל לבית המשפט ומעצרו הוארך ביממה. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמו של המנכ״ל.

בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90.

יוני 3, 2015יוני 3, 2015
IMG-20150603-WA0008שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה באילת מטפלים ברגעים אלו בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90. מהמקום פונו 7 פצועים קל לבית החולים. בוחני אגף התנועה במקום החלו בחקירת התאונה. IMG-20150603-WA0001   IMG-20150603-WA0000    

נתפסה נוהגת במהירות מופרזת בדרכה לבית משפט לתעבורה באילת

יוני 2, 2015יוני 2, 2015
תחנת משטרת מרחב אילת צילום: מאיר אוחיון
02הבוקר פעלו שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה אילת כנגד עבירות נהיגה במהירות מופרזת בכביש הערבה.  במהלך הפעילות מדד השוטר רס"ר גיא סרילן רכב פרטי במהירות מופרזת של 140 קמ"ש. השוטר שעצר את הרכב גילה כי מדובר בנהגת תושבת ירושלים ילידת 62' שטענה בפני השוטר כי לא שמה לב למהירות ויתכן כי ישנה בעיה במד המהירות. למרבה האירוניה, ברכב ישב בעלה כשהם בדרכם לבית המשפט לתעבורה באילת לדיון שלו בגין עבירת תעבורה גם כן. הנהגת זומנה לשימוע בפני קצין משטרה ולפני זמן קצר החליט מפקד משטרת התנועה באילת לפסול את רישיון נהיגתה למשך 30 הימים הבאים.
צילום וכתיבה: מאיר אוחיון