יום רביעי , ספטמבר 19 2018
Home / מדורים / הורים וילדים / כמה ציפיות יש לנו מהילדים שלנו
shutterstock_94508929

כמה ציפיות יש לנו מהילדים שלנו

הורים יקרים,

כמה ציפיות יש לנו מהילדים שלנו. וכגודל הציפיות, כך גודל האכזבות. מתי המלחמות עם הילד מתחילות? כשהוא מגיע לגיל שאנו מתחילים לצפות לתוצאות.

כאשר תינוק בא לעולם, אנו חסרי ציפיות כלפיו. אנו מעניקים לו אהבה ללא תנאי, ומקבלים באהבת אין קץ את כל הקשיים הכרוכים בגידולו (גם אם אנו מקטרים לא פעם). אבל בחלוף הזמן, כשהילד גדל אנו רואים אותו יותר ויותר כשלוחה שלנו. אם זה בכך שאנו מצפים שיצליח לפחות כמו שאנחנו הצלחנו, או בציפייה שיצליח הרבה יותר ויהווה סוג של חוויה מתקנת עבורנו.

אבל, חבר'ה, מה לעשות? הילדים הם לא אנחנו והם גם לא שייכים לנו. אנו אמנם סייענו רבות בהבאתם לעולם, אך עדיין הם ישויות נפרדות לחלוטין מאיתנו. זה לא מתפקידם לפאר את שמנו, כמו שכל כישלון שלהם לא אמור להפחית מערכנו. הילדים היקרים שלנו הם פיקדון שקיבלנו מהקב"ה. תפקידנו לחנך אותם להיות אנשים ישרי דרך ולהדריך אותם לקראת בגרותם. אנו אמורים לעשות את חלקנו על הצד הטוב ביותר, אך התוצאות כבר לא בידיים שלנו.

השבוע, תלמידי בית הספר אמורים לקבל תעודות מחצית א' לשנה זו.

אולי ננסה, רק הפעם, להשאיר את השיפוטיות בצד ופשוט לאהוב אותם. ככה. כמו שהם. כמו שהיינו רוצים שיאהבו אותנו. אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני זוכרת את בית הספר כתקופה לא קלה כלל וכלל. לדעתי, מגיע להם קרדיט על עצם העובדה שהם בכלל הולכים לבית הספר מדי יום ביומו, ומתמודדים שם עם הצוות החינוכי ועם הילדים האחרים שעשויים להיות מאד אכזריים לא פעם. זה לא דבר של מה בכך.

שמעתי פעם, בסדנת הורים, אמא ששאלה "כיצד אוכל להיות אמא רגועה יותר?" והמנחה השיב: "מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך". בתחילה זה נשמע לי פשטני מדי, אך כשחושבים על כך לעומק, ילדים הם אנשים קטנים לכל דבר. נכון שתפקידנו הוא לחנך אותם ולהציב להם גבולות, אך ודאי שניתן לעשות זאת מתוך כבוד.

ביום שישי הקרוב, כשילדינו יחזרו מבתי הספר, פשוט נחבק אותם, ונאמר להם עד כמה אנו אוהבים אותם, ועד כמה אנו גאים בהם. עלינו לזכור תמיד שמטרתנו היא להעצים את ילדינו ולא נשיג זאת ע"י ביקורת ושיפוטיות.

לסיום אני רוצה להביא בפניכם את שירם המקסים של הדס וחנן בן-ארי, על אהבה שאינה תלויה בדבר, קחו לכם רגע לעיין במילים, לעצום עיניים, ולנסות להיזכר איך הרגשתם אתם כשהייתם תלמידים בביה"ס ביום חלוקת התעודות.

הילדים הללו (רק לאהוב)
מילים ולחן: הדס וחנן בן ארי

הנרות הללו אנו מדליקים
כמו הילדים המתוקים שאנו מולידים,
אפשר לשים בהם את השמן ולהיטיב הפתילות
אבל משם זה רק תפילות.

הילדים הללו אנו מגדלים
וזה קצת קשה לראות אותם מהצד לפעמים,
צריך לשמור מפני הרוח ולשמור על ערנות
אבל משם זה סבלנות…

ואין לנו רשות להשתמש בהם (להתאכזב מהם)
רק לאהוב בלבד
ולהתפלל לנס, כמו בימים ההם-
בזמן הזה (בסבך הזה).

אז מנסים בתוך הבית להוסיף עוד אור
אבל בחוץ החושך נהיה שחור משחור
וסימני השאלה צפים ועולים,
ומבלבלים.

ובחיוך שלהם מתגלות כל התשובות
שלמעלה מן הזמן הן כבר היו כתובות.
יש כד קטן חתום בחותם של כהן גדול,
הוא לא ייתן להם ליפול-
יצא ממנו אור גדול.
ואין לנו רשות…

ריבונו של עולם, בורא מאורות ואדם.
עזור לנו להבין עד כמה גדולים ומאירים הנרות שנתת לנו.
ותן בנו הכח לאהוב אותם ללא תנאי, ולהיטיב עימם ואותם-
שיוכלו לעמוד איתן מול רוחות עזות הנושבות בחוץ.
שידעו הם עצמם, שכל אחד ואחד מהם
יכול להאיר עולם.

שלכם, ליאת

המלצות השבוע

המסע המופלא לכיתה א מאת לירז טלספר ילדים: המסע המופלא לכיתה א'

מאת: לירז טל, איורים: יפעת נחשון, הוצאה: דני ספרים.

"נועה מתרגשת מאוד. היא גם מתוחה ועצבנית מאוד. בתוך הגוף יש לה מערבולת של רגשות. מחר היא עולה לכיתה א'. כל כך הרבה זמן היא חיכתה להיות גדולה. אבל עכשיו, כשזה מתקרב, החששות מכרסמים…"

"המסע המופלא לכיתה א" הוא סיפורה של נועה, ובוודאי של ילדים רבים נוספים, ערב כניסתם לראשונה לבית הספר, על כל החששות והתחושות המלוות אותם.

על מנת להפיג את החשש, יוצאים נועה ואביה להפלגה מיוחדת ומלאת הרפתקאות, בה זוכה נועה להצצה בכל מה שיקרה לה בשנה הקרובה, ולתשובות לשאלות שכל כך מציקות לה: איך יהיה היום הראשון ללימודים? מי תהיה המורה? האם תרכוש חברות חדשות? ועוד.

הסופרת, לירז טל, היא פסיכולוגית חינוכית, מנחה בתכנית "אילנות" ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית וקלינית של הילד. במסגרת עבודתה היא מטפלת בילדים בגן, בבית ספר, במסגרות חינוך מיוחדות, וכן מנחה הורים בביתם. היא מסבירה ש"המסע המופלא לכיתה א" עושה שימוש בדמיון מודרך. בתהליך קריאת הספר יכול הילד לצייר לעצמו תסריט של חווית הסתגלות ולמידה חיובית, אשר מנצחות את הדאגות והפחדים ומותירות אותו עם תחושה של ציפייה והתרגשות לקראת היום הגדול והמרגש.

ספר מקסים, מלא רגש ועם זאת שמח ואופטימי שמתאים בדיוק לכל ילד או ילדה העומדים רגע לפני העלייה לכיתה א'.

מומלץ בחום!!.

בילוי לכל המשפחה

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

חג הכלניות – פסטיבל דרום אדום

פסטיבל "דרום אדום" שבצפון הנגב חוזר גם השנה, בפעם ה- 11, ובגדול!

הפסטיבל מתקיים במהלך כל סופי השבוע של החודש הקרוב והשנה: בסימן הצדעה לזמר העברי לציון עשור למותה של "מלכת הכלניות", שושנה דמארי ז"ל.

על רקע מיליוני הכלניות שמכסות בימים אלה את צפון הנגב במרבדים אדומים וססגוניים, מוזמן הציבור להגיע לטייל, לנפוש וליהנות ממגוון עצום של פעילויות לכל המשפחה, חלק לא קטן מהן – בחינם: סיורים ושחקנים מזמרים בין הפרחים, מופעי זמר עברי, פעילויות לילדים ולכל המשפחה, דרום אדום LIVE – הופעות בכל חמישי בערב: דני, גידי וחברים, שלום חנוך, יהודית רביץ ועוד, שווקים וירידים חקלאיים, ולראשונה השנה: דרום אדום מרקט- הקניון האינטרנטי של יזמי צפון הנגב!

בין הפעילויות: שחקנים מזמרים בין הפרחים, דמויות מרתקות להפעלה בטבע אשר ימתינו למבקרים במוקדי הפריחה ללא תשלום, וביניהן עוזי חרוזי, יאצק ועוד, מרתון אופני הרים בארי ה-9, מרוץ אופניים באחד המסלולים היפים בארץ, בין מרבדי הכלניות של בארי, מרוץ הכלניות, מסלולי ריצה עם מקצים ברמות קושי שונות, בין מרבדי הפריחה ובנוסף יתקיימו מגוון רחב של סיורים בהדרכת קק"ל ורט"ג ללא תשלום, סיורים מזמרים, מיצגי שירה ונגנים בטבע, סדנאות ציור ויצרה בטבע, ערבי שירה בציבור, סיורים חקלאיים האופייניים וייחודיים לאזור, סיורים היסטוריים וסיורים מודרכים ברכב וברגל בכל המרחב אל מוקדי הפריחות.

תחנות מידע של הקק"ל ורט"ג יעמדו לרשות המטיילים בימי שישי ושבת בצומת יד מרדכי ובצומת בית קמה בין השעות: 9:00-15:00 ויפעלו בכל מזג אוויר.

לפרטים נוספים: http://www.habsor.co.il

הורים שואלים

חטיפי פתיתג'ודי: היי ליאת, אני אמא ל-4 בנות בגילאי 4 עד 11 ולאחרונה שמתי לב שבין הארוחות הן אוכלות המון חטיפים מכל הסוגים. אולי תוכלי לעזור לי ולהמליץ על חטיף שמניסיונך הוא גם טעים, גם בריא וגם… פחות משמין?

תשובה: ג'ודי היקרה, ילדים וחטיפים זה אכן צמד שקשה להפריד במקרים רבים. המלצה ראשונה שלי היא לא להתעצל ולדאוג שתמיד יהיה מונח במקום זמין מגש של ירקות חתוכים מכמה צבעים, למשל מלפפון, גזר, גמבה, פרחי כרובית ועוד. אצלי בבית הילדים נהנים לכרסם מקלוני ירקות כשהם מוגשים להם בכוסות קטנות ואישיות. אם זה לא עוזר, המותג פתית מבית יוניליוור השיק לאחרונה חטיפי פתית בשקית, מבוססי דגנים, עשירים בסיבים תזונתיים ומכילים כ-3 קלוריות ליחידה בלבד. הם מגיעים בשני טעמים, חטיפי קרקר בסגנון שוודי וחטיפי קרקר עם נגיעות דבש. אפשר לטבול אותם בחלב, למרוח עליהם ממרח כלשהו, או, כדרכם של ילדים, לאכול ישר מהשקית…

ליאת גולדשטיין, האמא של אמאבא
פורטל אמאבא הנו פורטל הורים מוביל בישראל – www.imaba.co.il

אתם מוזמנים להירשם לניוזלטר אמאבא http://www.imaba.co.il/join.php  ולהשתתף בחידון נושא פרסים מדי שבוע!!

הצטרפו לאמאבא בפייסבוקfacebook-logo-black

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

הגולש נשכח במים

יולי 8, 2015יולי 8, 2015
unnamed (1)משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה של אירוע בו נשכח קטין בן 11 בים במהלך פעילות שייט במסגרת קייטנה בה משתתף. מחקירה ראשונית עולה כי הקטין שהה עם גלשן רוח וככל הנראה נסחף עמו עד שנתקע עם הגלשן רוח בין עמודי מבנה במרחק עשרות מטרים מקו החוף. אזרח שהבחין בגולש הצעיר שבמצוקה סייע לו והזעיק את שוטרי שיטור ימי מרחב אילת, ואלו השיבו את הקטין אל נקודת ריכוז חניכי הקייטנה. שם אותר מדריכו של החניך הצעיר וזה עוכב לחקירה במשטרה ובתום חקירה ראשונית שוחרר בתנאים מגבילים. חקירת האירוע נמשכת.

הודעת דובר צה"ל

יולי 7, 2015יולי 7, 2015
מצפה תת ימימחר (ד) כ״א תמוז תששעה, 8 ביולי בין השעות 19:00-24:00, יתקיים תרגיל עוצבת ״אדום״ באזור המצפה התת-ימי באילת. במהלך התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הבטחון באזור. דובר צה״ל מדגיש כי התרגיל תוכנן מראש כחלק מהרף האימונים השנתי ונועד לשמירה על כשירות וכוננות הכוחות.

אילת: רק בגלל הרוח

יולי 3, 2015יולי 3, 2015
גלשן רוחכוחות גדולים של משטרת מרחב אילת עורכים סריקות במפרץ אילת אחר גולש קייט. לפני כמחצית השעה אותר במים מצנח קייט מאות מטרים מקו החוף. שוטרי יחידת השיטור הימי וכוחות נוספים עורכים כעת סריקות בניסיון לאתר את בעליו. מפקד יחידת שיטור ימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, ציין כי "לעת עתה אנו מתייחסים לאירוע כאדם נעדר במים, כל עוד אין בידינו מידע אחר". בהמשך לידיעה נמסר ממשטרת אילת כי: בתום שעות בהן סרקו כוחות רבים של משטרת מרחב אילת וכוחות נוספים אחר גולש הקייט, אותר זה במלון בו מתארח כשהוא בריא ושלם. לדבריו, עקב שינוי במצב הרוח (משטר רוחות) הותיר את המצנח במים ויצא לחוף ובהמשך חזר לחדרו במלון.

רוכב אופנוע-ים נפצע בתאונה במפרץ אילת

יולי 2, 2015יולי 2, 2015
צילום: חטיבת דובר המשטרה
לפני זמן קצר התקבל דיווח על רוכב אופנוע-ים שנפצע בתאונה במפרץ אילת. הרוכב, תושב המרכז כבן 70,  פונה לבית חולים "יוספטל" לקבלת טיפול רפואי.
שוטרי יחידת שיטור ימי במרחב אילת הגיעו למקום התאונה והחלו בחקירת המקרה.
מבדיקה ראשונית עולה כי על האופנוע רכבו שניים וככל הנראה בשל תקלה טכנית אבדו שליטה וסטו לעבר שובר הגלים בכניסה למרינה. הרוכב הצעיר הספיק לקפוץ מהאופנוע למים טרם התאונה ואילו הרוכב השני לא הספיק ונפצע בהתנגשות שארעה.

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך

יוני 27, 2015יוני 27, 2015

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך - יום שני הבא, 29.6 בשעה 13:00.

הזמנה

חצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים

יוני 25, 2015יוני 25, 2015
משטרת מרחב אילת עיכבה לפני זמן קצר לחקירה שני צעירים, 23 ו-31, לאחר שחצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים. בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח מחיל הים על שני הצעירים שחצו את הגבול לכיוון מצריים. בדיקה העלתה כי אלו נעצרו לחקירה על ידי כוחות הביטחון במצריים. בחלוף מספר שעות הועברו הצעירים חזרה לידי מפקד יחידת השיטור הימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, שהעבירם לחקירה במשטרה. מבדיקה ראשונית עימם ככל הנראה מדובר במעשה בתום לבIMG_4766

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת

יוני 23, 2015יוני 23, 2015
2 דגלים כחולים

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת - לאחר שהונף דגל כחול בחוף השחפים - זוכה אילת בשני דגלים נוספים במרינה ובחוף הנפרד - הנכם מוזמנים לטקס הנפת הדגלים - מחר (ד') בשעה 17:00 במרינה

ד"ר גולדברג עוזב את בי"ח

יוני 21, 2015יוני 21, 2015
avi goldbergנעמי יצחק הלוי, דוברת בי"ח יוספטל מאשרת כי בשבוע שעבר הגיעה הודעת המינוי ממרכז 'הכללית': ד"ר אבי גולדברג מנהל 'יוספטל', מונה על ידי אלי דפס, מנכ"ל הכללית, למנהל בית החולים כרמל בחיפה. ד"ר גולדברג יעזוב את תפקידו בעוד 3-4 חודשים, לקראת סוף הקיץ, לאחר למעלה מ-6 שנים בהן חולל מהפך הן בבית החולים והן ברפואה באילת ובאיזור. בד בבד מונה למנהל בית החולים 'יוספטל' ואיזור אילת של הכללית ד"ר אלדר ברקוביץ. גם הוא מומחה ברפואת משפחה, ומכיר מעט את אילת ובית החולים שכן בשנים האחרונות שימש כמה פעמים כמנהל-מחליף לד"ר גולדברג עת יצא לחופשות או נאלץ להעדר. כיום ד"ר ברקוביץ מגיע מההנהלה המרכזית לאחר שבתפקידו הקודם היה סגן מנהל בית החולים כרמל.

היסטוריה! הפועל אילת בגמר!!!

יוני 17, 2015יוני 17, 2015
9קבוצת הכדורסל של הפועל פתאל אילת עשתה היסטוריה, ניצחה את מכבי ת"א 76: 79 . אילת הצליחה בסדרת הגמר לעשות קאמבק מפיגור 0: 2 ניצחה את מכבי שלוש פעמים ברציפות (פעמיים בהיכל מנורה מבטחים) והעפילה לגמר על אליפות המדינה נגד הפועל ירושלים

ילד כבן 4 נפל מהקומה הראשונה במלון

יוני 15, 2015יוני 15, 2015
אמבולנס
הלילה התקבל דיווח במוקד המשטרה במחוז הדרומי על נפילת ילד כבן 4 מקומה ראשונה במלון בו התארח לעבר הלובי. שוטרי מרחב אילת הגיעו למקום והחלו בבירור נסיבות המקרה. הילד פונה במצב בינוני לבית החולים "יוספטל" באילת שם אובחן כי סובל מפגיעת ראש ובשל כך הועבר תוך זמן קצר לבית החולים "בלינסון". מבדיקה ראשונית עולה כי הילד הגיע עם משפחתו, תושבי מרכז הארץ, זמן קצר לפני כן לנופש בעיר. במהלך שהות המשפחה בחדרם יצא הילד והגיע אל קצה המסדרון. על פי החשד טיפס הילד על מעקה הקומה הצופה על אולם הכניסה למלון ומשם נפל. מאבטחת המלון שהבחינה בילד שנפל הגישה לו סיוע עד הגעת אמבולנס למקום. משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה.

נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית

יוני 15, 2015
Driving
נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית וכשרשיון נהיגתו פקע לפני 13 שנים !!
"מדובר בפצצה מתקתקת על הכביש" ציינו במשטרה לאחר שבפעילות זרוע מבצעית אגף התנועה אמש באילת נתפס בפעם הרביעית תושב העיר, יליד 51', נוהג בהיותו פסול לנהיגה. כמו כן, בבדיקה שערך השוטר, רס"ר ניר זרדז, נמצא כי רישיון נהיגתו של זה פקע בשנת 2002. הנהג הועבר לחקירת בוחני אגף התנועה ובסיומה נכלא ורכבו הושבת. הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט
בהמשך למעצרו אמש של תושב אילת על ידי שוטרי אגף התנועה בעת שנהג בפסילה זו הפעם הרביעית, לפנות הצהריים האריך בית המשפט באילת את מעצרו ביום נוסף לבקשת המשטרה. בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

מחר (ב'), 15.6.2015 תחרות שחייה בבריכה העירונית

יוני 14, 2015יוני 14, 2015
אילוסטרציההנכם מוזמנים מחר לתחרות השחייה, בשעה 9:30 בבריכה העירונית. טקס הסיום ייערך בסביבות השעה 12:00. כ-700 תלמידי כיתות ה' מעשרה בתי ספר יסודיים, יתחרו מחר (ב'), 15.6.2015 בתחרות שחייה במסגרת סיום פרויקט השחייה בבתי הספר המתקיים כבר למעלה מעשור. התחרות תתקיים בבריכה העירונית בשעה 9:30, בארבעה מקצים (בנות/בנים גב, בנות/בנים חופשי) ומשחה שליחים

ילדה בת 10 נפגעה מרכב ופונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל"

יוני 9, 2015יוני 9, 2015
ילדה בת 10 נפגעה מרכב בעת שחצתה כביש במעבר חצייה פונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל". בדיקה העלתה כי הנהגת נמצאת תחת השפעת אלכוהול.
בצהריים התקבל דיווח במוקד אגף התנועה דיווח על תאונת דרכים שהתרחשה ברחוב עין נטפים באילת. שוטרי זרוע מבצעית אילת הגיעו למקום ומחקירה ראשונית עולה כי הילדה שבה בהסעה מבית הספר וביקשה לחצות כביש בסמוך לתחנת ההסעה ליד ביתה. רכב פרטי נהוג על ידי תושבת אילת ילידת 49' פגע בילדה וגרם לה לחבלות. חשדם של השוטרים התעורר כי יתכן והנהגת תחת השפעת אלכוהול. הנהגת עוכבה לבדיקת רמת האלכוהול, ואכן תוצאותיה אמתו את החשד ונמצא כי רמת האלכוהול בגופה מעל המותר בחוק. הנהגת הועברה לחקירת בוחני אגף התנועה.

נעצר מנכ"ל מלון באילת בחשד לביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות

יוני 4, 2015יוני 4, 2015
Sexual Harassmentמנכ"ל מלון באילת נעצר אתמול בעקבות תלונה של אחת העובדות במלון בחשד שנהג לבצע מעשים מגונים ולהטריד מינית אותה ונשים אחרות. במהלך חקירתו הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר עצמו לחלק מהאירועים. היום (חמישי) הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט בעיר. המנכ"ל, שזהותו טרם הותרה לפרסום, נעצר בעקבות תלונה של אחת העובדות ולאחר חקירה נעצר. במהלך החקירה הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר את עצמו לחלק מהאירועים. הבוקר הובא המנכ״ל לבית המשפט ומעצרו הוארך ביממה. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמו של המנכ״ל.

בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90.

יוני 3, 2015יוני 3, 2015
IMG-20150603-WA0008שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה באילת מטפלים ברגעים אלו בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90. מהמקום פונו 7 פצועים קל לבית החולים. בוחני אגף התנועה במקום החלו בחקירת התאונה. IMG-20150603-WA0001   IMG-20150603-WA0000    

נתפסה נוהגת במהירות מופרזת בדרכה לבית משפט לתעבורה באילת

יוני 2, 2015יוני 2, 2015
תחנת משטרת מרחב אילת צילום: מאיר אוחיון
02הבוקר פעלו שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה אילת כנגד עבירות נהיגה במהירות מופרזת בכביש הערבה.  במהלך הפעילות מדד השוטר רס"ר גיא סרילן רכב פרטי במהירות מופרזת של 140 קמ"ש. השוטר שעצר את הרכב גילה כי מדובר בנהגת תושבת ירושלים ילידת 62' שטענה בפני השוטר כי לא שמה לב למהירות ויתכן כי ישנה בעיה במד המהירות. למרבה האירוניה, ברכב ישב בעלה כשהם בדרכם לבית המשפט לתעבורה באילת לדיון שלו בגין עבירת תעבורה גם כן. הנהגת זומנה לשימוע בפני קצין משטרה ולפני זמן קצר החליט מפקד משטרת התנועה באילת לפסול את רישיון נהיגתה למשך 30 הימים הבאים.
צילום וכתיבה: מאיר אוחיון