יום חמישי , ספטמבר 20 2018
Home / מדורים / בלש פרטי / אהבה שמיימית – חלק א׳
Girl

אהבה שמיימית – חלק א׳

"אני מצטערת, אני לא יכולה, שלא תבין, אני כ"כ רוצה אותך" אלו היו המשפטים האחרונים שקרן נהגה לאמר לו. במשך חודשיים ימים אורי ניסה להוציא אותה מראשו, אך רגשותיו גברו על שכלתנותו. הוא מעולם לא חווה הרפתקאה שכזאת או ידע אהבה חזקה מזו. הוא נדר נדר למוצאה בכל מחיר, ולא משנה כלל כמה זמן זה יקח לו.

הכל החל כשנה קודם לכן. אורי היה פעיל באחד הצ'טים באינטרנט והוא נהג להשאיר שם התבטאויות רבות. קרן היתה זו שעשתה את הצעד הראשון ופנתה אליו במסר, כזה שרק הוא יכול לקרוא אותו. היה להם ויכוח עקרוני בקשר להערותיו, ולכן פנתה אליו ישירות אך ככל שהם העמיקו את שיחתם בחדר הויטואלי הפרטי שבו שהו, הם מצאו נושאי שיחה אחרים. באותו ערב הם צ'וטטו כשעה. למחרת שוחחו כבר שעתיים. לאחר שחלפו שבועיים אורי היה מוצא את עצמו מתכתב איתה עד ארבע וחמש לפנות בוקר. הוא ידע ששעות שינה מעטות אינן תורמות לעבודה הפיזית, בה הוא עובד בימים, אז זה היה חזק ממנו. הוא רצה יותר ויותר להחליף איתה מילים, וכל עוד קרן נמצאת שם בשבילו, הוא לא התכוון לקטוע זאת.

במהלך החודשים שחלפו אורי ידע עליה כבר הכל: את שמה המלא, מתי נולדה, היכן למדה, שמות בני משפחתה, ממה הם מתפרנסים, ועוד ועוד ועוד פעם עוד. הוא כמובן סיפר לה כל דבר אפשרי אודותיו, ולא חסך בפרטים, כפי שהיא לא חסכה ממנו. קרן היתה בתחילת שנות העשרים לחייה, היא התגוררה בפ"ת עם חברה לחיים, אך זמן קצר קודם לכן עזבה את החבר, וחזרה להתגורר עם הוריה בפרדס חנה, שם גדלה והתחנכה. אורי היה מבוגר ממנה בעשר שנים, והוא עבד בנגריה המשפחתית של הוריו. היו לו שלוש מערכות יחסים רציניות, והוא הרגיש שהוא צועד לקראת הרביעית. כל פעם שהוא קצת התגעגע אל קרן, היה שולח לה דואר אלקרוני וכעבור זמן מה היה מזהה את הכינוי הייחודי שלה בצ'ט שלהם, "ניקיטה".

רק לאחר ארבעה חודשים, קרן העיזה לתת לו את מספר הנייד שלה. אורי לא ישכח בכל חייו את הקול המתוק מעברו השני של הקו כאשר דיברו סוף סוף שיחה אמיתית. כעת אורי יכל לדבר איתה גם במהלך היום, כשעשה אתנחתא קלה מצביעת הרהיטים. אורי התרשם מדרך מחשבתה, העריץ את תפיסת חייה, וככל שעבר הזמן הבין שהוא רוצה אותה יותר ויותר. כבר קודם לכן שוחח איתה על מפגש פיזי, אך היא לא נתנה לזה להתקדם הלאה. היא שיתפה אותו בלבטיה, ואורי גילה אורך רוח בצורה יוצאת דופן. ככה זה שממש אוהבים.

עברו חודשים נוספים, והם עדיין לא נפגשו. שניהם הוציאו אלפי שקלים על חשבונות סלולאריים מנופחים. אורי ביקש פעם את הטלפון שלה בביתה, אך היא סירבה, אז יותר לא ניסה. "אני חייבת לספר לך משהו לפני שניפגש" פנתה אליו קרן באחד הימים "יש לי בן בן שנתיים". היא לא שינתה אף פרט מגרסתה עד כה, רק הוסיפה את נוכחותו של הילד, שאביו הוא אותו חבר לחיים שנטשה. התוספת הקטנה לא שינתה כלל את תחושותיו של אורי כלפיה.

לאחר זמן הם קבעו להיפגש לראשונה. אורי הגיע לפרדס חנה. היא כוונה אותו בטלפון עד שהגיע לקרן רחוב מסויימת. לפני שהשיחה נותקה הוא שמע אותה נפרדת מהוריה. כעבור שלוש דקות היא נתגלתה לפניו. היא הגיעה עם ג'ינס אופנתי וחולצת בטן צמודה שנלחמה להסתיר פופיק לבנבן. גופה היה חטוב, שיערה שטני וגלי, ועיניה הירוקות הודגשו אל מול פניה הבהירים. לאורי לא שינה כלל המראה החיצוני, כיוון שאהב את צדדיה האחרים, אך הודה שלא התאכזב ממה שראה. הפגישה החלה במתיחות רבה. כעת איש מהם לא יכל להתחבאות מאחורי טלפון ומקלדת. "נעשה מה שקבענו ?" הציל אורי את המצב, ושניהם עצמו את עיניהם והתנשקו. זה שבר את הקרח ובמקום לנסוע לבית קפה, הם נסעו לכוון חוף הים של קיסריה, שם המשיכו להתנשק ולגעת זו בזה. אורי החזיר אותה לאותה קרן רחוב ושב לביתו. כעבור שבוע הם נפגשו פעם נוספת, וגם הפעם פגישתם היתה רומנטית וקסומה. לאחר מספר ימים אורי ניסה להתקשר אליה, אולם קו הטלפון היה מנותק. הוא ניגש למחשב ו"ניקיטה" שלו חיכתה לו שם. ניתקו לה את הקו כיוון שלא עמדה בתשלום החשבון הגבוה. הם חזרו לצ'וטט וחיפשו ההזדמנות נוספת להיפגש.

בשלב הזה חל השינוי. קרן המעיטה לפתע את ביקוריה בצ'ט הקבוע שלהם, וכל פעם שכבר שוחחו לא הסבירה את היעלמותה. היא עדיין ביטאה את רגשותיה האוהבים כלפיו במילים יפות, אך הן היו מהולות במשפטים כואבים וסתומים "אני לא יכולה יותר", "למה זה קורה דווקא לי ?", "לפעמים אני מקווה שתופיע לי בפתח ביתי", "זה לא נהוג". אורי החליט שלא מתאים לו בדרך זו וניסה להתקדם בחייו, אך כעבור מספר שבועות הבין שהוא פשוט לא יכול בלעדיה. ואז, לאחר שנה שהיו בקשר אינטנסיבי, היא נעלמה. הטלפון היה מנותק, הדואר האלקטרוני סגור, ו"ניקיטה" לא הופיעה יותר בצ'ט. אורי החליט שהוא חייב למצוא אותה, אלא שכאן חיכתה לו הפתעה.

המשך בשבוע הבא…

Sam sievertהכותב הינו סאם זיברט, בעליו של “סייט חקירות” 03-5322520. 

הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים. 

הנפשות ופרטים נוספים שונו למניעת זיהוי הלקוחות.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

הגולש נשכח במים

יולי 8, 2015יולי 8, 2015
unnamed (1)משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה של אירוע בו נשכח קטין בן 11 בים במהלך פעילות שייט במסגרת קייטנה בה משתתף. מחקירה ראשונית עולה כי הקטין שהה עם גלשן רוח וככל הנראה נסחף עמו עד שנתקע עם הגלשן רוח בין עמודי מבנה במרחק עשרות מטרים מקו החוף. אזרח שהבחין בגולש הצעיר שבמצוקה סייע לו והזעיק את שוטרי שיטור ימי מרחב אילת, ואלו השיבו את הקטין אל נקודת ריכוז חניכי הקייטנה. שם אותר מדריכו של החניך הצעיר וזה עוכב לחקירה במשטרה ובתום חקירה ראשונית שוחרר בתנאים מגבילים. חקירת האירוע נמשכת.

הודעת דובר צה"ל

יולי 7, 2015יולי 7, 2015
מצפה תת ימימחר (ד) כ״א תמוז תששעה, 8 ביולי בין השעות 19:00-24:00, יתקיים תרגיל עוצבת ״אדום״ באזור המצפה התת-ימי באילת. במהלך התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הבטחון באזור. דובר צה״ל מדגיש כי התרגיל תוכנן מראש כחלק מהרף האימונים השנתי ונועד לשמירה על כשירות וכוננות הכוחות.

אילת: רק בגלל הרוח

יולי 3, 2015יולי 3, 2015
גלשן רוחכוחות גדולים של משטרת מרחב אילת עורכים סריקות במפרץ אילת אחר גולש קייט. לפני כמחצית השעה אותר במים מצנח קייט מאות מטרים מקו החוף. שוטרי יחידת השיטור הימי וכוחות נוספים עורכים כעת סריקות בניסיון לאתר את בעליו. מפקד יחידת שיטור ימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, ציין כי "לעת עתה אנו מתייחסים לאירוע כאדם נעדר במים, כל עוד אין בידינו מידע אחר". בהמשך לידיעה נמסר ממשטרת אילת כי: בתום שעות בהן סרקו כוחות רבים של משטרת מרחב אילת וכוחות נוספים אחר גולש הקייט, אותר זה במלון בו מתארח כשהוא בריא ושלם. לדבריו, עקב שינוי במצב הרוח (משטר רוחות) הותיר את המצנח במים ויצא לחוף ובהמשך חזר לחדרו במלון.

רוכב אופנוע-ים נפצע בתאונה במפרץ אילת

יולי 2, 2015יולי 2, 2015
צילום: חטיבת דובר המשטרה
לפני זמן קצר התקבל דיווח על רוכב אופנוע-ים שנפצע בתאונה במפרץ אילת. הרוכב, תושב המרכז כבן 70,  פונה לבית חולים "יוספטל" לקבלת טיפול רפואי.
שוטרי יחידת שיטור ימי במרחב אילת הגיעו למקום התאונה והחלו בחקירת המקרה.
מבדיקה ראשונית עולה כי על האופנוע רכבו שניים וככל הנראה בשל תקלה טכנית אבדו שליטה וסטו לעבר שובר הגלים בכניסה למרינה. הרוכב הצעיר הספיק לקפוץ מהאופנוע למים טרם התאונה ואילו הרוכב השני לא הספיק ונפצע בהתנגשות שארעה.

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך

יוני 27, 2015יוני 27, 2015

הזמנה לטקס חנוכת הבית החדש של מכללת לוינסקי לחינוך - יום שני הבא, 29.6 בשעה 13:00.

הזמנה

חצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים

יוני 25, 2015יוני 25, 2015
משטרת מרחב אילת עיכבה לפני זמן קצר לחקירה שני צעירים, 23 ו-31, לאחר שחצו עם אופנוע ים את הגבול הימי לכיוון מצריים. בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח מחיל הים על שני הצעירים שחצו את הגבול לכיוון מצריים. בדיקה העלתה כי אלו נעצרו לחקירה על ידי כוחות הביטחון במצריים. בחלוף מספר שעות הועברו הצעירים חזרה לידי מפקד יחידת השיטור הימי במרחב אילת, פקד עופר אילת, שהעבירם לחקירה במשטרה. מבדיקה ראשונית עימם ככל הנראה מדובר במעשה בתום לבIMG_4766

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת

יוני 23, 2015יוני 23, 2015
2 דגלים כחולים

שני דגלים כחולים נוספים לעיר אילת - לאחר שהונף דגל כחול בחוף השחפים - זוכה אילת בשני דגלים נוספים במרינה ובחוף הנפרד - הנכם מוזמנים לטקס הנפת הדגלים - מחר (ד') בשעה 17:00 במרינה

ד"ר גולדברג עוזב את בי"ח

יוני 21, 2015יוני 21, 2015
avi goldbergנעמי יצחק הלוי, דוברת בי"ח יוספטל מאשרת כי בשבוע שעבר הגיעה הודעת המינוי ממרכז 'הכללית': ד"ר אבי גולדברג מנהל 'יוספטל', מונה על ידי אלי דפס, מנכ"ל הכללית, למנהל בית החולים כרמל בחיפה. ד"ר גולדברג יעזוב את תפקידו בעוד 3-4 חודשים, לקראת סוף הקיץ, לאחר למעלה מ-6 שנים בהן חולל מהפך הן בבית החולים והן ברפואה באילת ובאיזור. בד בבד מונה למנהל בית החולים 'יוספטל' ואיזור אילת של הכללית ד"ר אלדר ברקוביץ. גם הוא מומחה ברפואת משפחה, ומכיר מעט את אילת ובית החולים שכן בשנים האחרונות שימש כמה פעמים כמנהל-מחליף לד"ר גולדברג עת יצא לחופשות או נאלץ להעדר. כיום ד"ר ברקוביץ מגיע מההנהלה המרכזית לאחר שבתפקידו הקודם היה סגן מנהל בית החולים כרמל.

היסטוריה! הפועל אילת בגמר!!!

יוני 17, 2015יוני 17, 2015
9קבוצת הכדורסל של הפועל פתאל אילת עשתה היסטוריה, ניצחה את מכבי ת"א 76: 79 . אילת הצליחה בסדרת הגמר לעשות קאמבק מפיגור 0: 2 ניצחה את מכבי שלוש פעמים ברציפות (פעמיים בהיכל מנורה מבטחים) והעפילה לגמר על אליפות המדינה נגד הפועל ירושלים

ילד כבן 4 נפל מהקומה הראשונה במלון

יוני 15, 2015יוני 15, 2015
אמבולנס
הלילה התקבל דיווח במוקד המשטרה במחוז הדרומי על נפילת ילד כבן 4 מקומה ראשונה במלון בו התארח לעבר הלובי. שוטרי מרחב אילת הגיעו למקום והחלו בבירור נסיבות המקרה. הילד פונה במצב בינוני לבית החולים "יוספטל" באילת שם אובחן כי סובל מפגיעת ראש ובשל כך הועבר תוך זמן קצר לבית החולים "בלינסון". מבדיקה ראשונית עולה כי הילד הגיע עם משפחתו, תושבי מרכז הארץ, זמן קצר לפני כן לנופש בעיר. במהלך שהות המשפחה בחדרם יצא הילד והגיע אל קצה המסדרון. על פי החשד טיפס הילד על מעקה הקומה הצופה על אולם הכניסה למלון ומשם נפל. מאבטחת המלון שהבחינה בילד שנפל הגישה לו סיוע עד הגעת אמבולנס למקום. משטרת מרחב אילת פתחה בחקירה.

נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית

יוני 15, 2015
Driving
נתפס נוהג בזמן פסילה בפעם הרביעית וכשרשיון נהיגתו פקע לפני 13 שנים !!
"מדובר בפצצה מתקתקת על הכביש" ציינו במשטרה לאחר שבפעילות זרוע מבצעית אגף התנועה אמש באילת נתפס בפעם הרביעית תושב העיר, יליד 51', נוהג בהיותו פסול לנהיגה. כמו כן, בבדיקה שערך השוטר, רס"ר ניר זרדז, נמצא כי רישיון נהיגתו של זה פקע בשנת 2002. הנהג הועבר לחקירת בוחני אגף התנועה ובסיומה נכלא ורכבו הושבת. הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט
בהמשך למעצרו אמש של תושב אילת על ידי שוטרי אגף התנועה בעת שנהג בפסילה זו הפעם הרביעית, לפנות הצהריים האריך בית המשפט באילת את מעצרו ביום נוסף לבקשת המשטרה. בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

מחר (ב'), 15.6.2015 תחרות שחייה בבריכה העירונית

יוני 14, 2015יוני 14, 2015
אילוסטרציההנכם מוזמנים מחר לתחרות השחייה, בשעה 9:30 בבריכה העירונית. טקס הסיום ייערך בסביבות השעה 12:00. כ-700 תלמידי כיתות ה' מעשרה בתי ספר יסודיים, יתחרו מחר (ב'), 15.6.2015 בתחרות שחייה במסגרת סיום פרויקט השחייה בבתי הספר המתקיים כבר למעלה מעשור. התחרות תתקיים בבריכה העירונית בשעה 9:30, בארבעה מקצים (בנות/בנים גב, בנות/בנים חופשי) ומשחה שליחים

ילדה בת 10 נפגעה מרכב ופונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל"

יוני 9, 2015יוני 9, 2015
ילדה בת 10 נפגעה מרכב בעת שחצתה כביש במעבר חצייה פונתה במצב קל לבית החולים "יוספטל". בדיקה העלתה כי הנהגת נמצאת תחת השפעת אלכוהול.
בצהריים התקבל דיווח במוקד אגף התנועה דיווח על תאונת דרכים שהתרחשה ברחוב עין נטפים באילת. שוטרי זרוע מבצעית אילת הגיעו למקום ומחקירה ראשונית עולה כי הילדה שבה בהסעה מבית הספר וביקשה לחצות כביש בסמוך לתחנת ההסעה ליד ביתה. רכב פרטי נהוג על ידי תושבת אילת ילידת 49' פגע בילדה וגרם לה לחבלות. חשדם של השוטרים התעורר כי יתכן והנהגת תחת השפעת אלכוהול. הנהגת עוכבה לבדיקת רמת האלכוהול, ואכן תוצאותיה אמתו את החשד ונמצא כי רמת האלכוהול בגופה מעל המותר בחוק. הנהגת הועברה לחקירת בוחני אגף התנועה.

נעצר מנכ"ל מלון באילת בחשד לביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות

יוני 4, 2015יוני 4, 2015
Sexual Harassmentמנכ"ל מלון באילת נעצר אתמול בעקבות תלונה של אחת העובדות במלון בחשד שנהג לבצע מעשים מגונים ולהטריד מינית אותה ונשים אחרות. במהלך חקירתו הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר עצמו לחלק מהאירועים. היום (חמישי) הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט בעיר. המנכ"ל, שזהותו טרם הותרה לפרסום, נעצר בעקבות תלונה של אחת העובדות ולאחר חקירה נעצר. במהלך החקירה הכחיש כי ביצע מעשים מגונים אך כן קשר את עצמו לחלק מהאירועים. הבוקר הובא המנכ״ל לבית המשפט ומעצרו הוארך ביממה. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמו של המנכ״ל.

בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90.

יוני 3, 2015יוני 3, 2015
IMG-20150603-WA0008שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה באילת מטפלים ברגעים אלו בתאונה בין שני כלי רכב בצומת הכניסה לאזור תעשייה שחורת על כביש 90. מהמקום פונו 7 פצועים קל לבית החולים. בוחני אגף התנועה במקום החלו בחקירת התאונה. IMG-20150603-WA0001   IMG-20150603-WA0000    

נתפסה נוהגת במהירות מופרזת בדרכה לבית משפט לתעבורה באילת

יוני 2, 2015יוני 2, 2015
תחנת משטרת מרחב אילת צילום: מאיר אוחיון
02הבוקר פעלו שוטרי זרוע מבצעית אגף התנועה אילת כנגד עבירות נהיגה במהירות מופרזת בכביש הערבה.  במהלך הפעילות מדד השוטר רס"ר גיא סרילן רכב פרטי במהירות מופרזת של 140 קמ"ש. השוטר שעצר את הרכב גילה כי מדובר בנהגת תושבת ירושלים ילידת 62' שטענה בפני השוטר כי לא שמה לב למהירות ויתכן כי ישנה בעיה במד המהירות. למרבה האירוניה, ברכב ישב בעלה כשהם בדרכם לבית המשפט לתעבורה באילת לדיון שלו בגין עבירת תעבורה גם כן. הנהגת זומנה לשימוע בפני קצין משטרה ולפני זמן קצר החליט מפקד משטרת התנועה באילת לפסול את רישיון נהיגתה למשך 30 הימים הבאים.
צילום וכתיבה: מאיר אוחיון